Francja coraz dobitniej pokazuje, że już dawno poddała się Muzułmanom. Coraz lepiej to widać. Słowo „chrześcijanie” zakazane na francuskich plakatach” zostało, bo niektórych to w oczy razi. Ludzie, których to razi Europie nie są potrzebni! Europa potrzebuje ludzi, którzy pamiętają o naszym dziedzictwie, którzy nie zapomnieli o prawie dwóch tysiącach lat kultury chrześcijańskiej.
Bo przecież nikt z nas nie chce, aby Muzułmanie nad nami rządzili. Nie chcemy tutaj Islamu! Europa nie potrzebuje Arabów! To Arabowie potrzebują Europy. Dlatego nie widzę powodu, dla którego rządzący zachodem tak bardzo lubią Muzułmany. Nie ma takiego powodu, dla którego prawdziwy Polak, Niemiec, Francuz czy Anglik miałby chcieć, aby w jego państwie o czymkolwiek decydowali Muzułmanie. Nie ma powodu, dla którego mieliby móc u nas mieszkać.
Europa powinna sobie przypomnieć o swoim dziedzictwie i o tym, że kraje europejskie są na tak wysokim poziomie nie dzięki laicyzmowi, ale dzięki Chrześcijaństwu! Jeśli nie chcemy się cofać musimy sobie o tym przypomnieć i wrócić do wiary, w przeciwnym razie za niedługo w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii, Hiszpanii itd zapanuje prawo szaria.
Którego nie chcemy.

I zdecydowanie nie chcemy tu Muzułman. Żyć sobie mogą – na Bliskim Wschodzie, nie w Europie.

Źródło: http://www.tvn24.pl/skandal-we-francji-zakazano-slowa-chrzescijanie-na-plakacie,530891,s.html