W ten weekend w promocji gry od CAPCOM, czyli m. in. Resident Evil, Devil May Cry, czy Dead Rising, a dodatkowo Mirror’s Edge. Przepraszam za opóźniony wpis w tym tygodniu ale dopiero wróciłem z wycieczki w Pieniny.

Weekend z CAPCOM

W tym tygodniu w promocji są gry od CAPCOM, w tym wiele klasyków

  1. Resident Evil – gra typu survival horror. Nie rozpisując się długo: zabijamy epidemię ludzi zamieniających się w zombie.
    – RE6: 7,49 euro (ok. 32 zł)
    – RE4: 9,99 euro (ok. 43 zł)
  2. DMC: Devil May Cry – odświeżenie po ponad 10 latach jednej z najsłynniejszych gier CAPCOMu, walczymy z złowrogimi istotami zarówno w ludzkim jak i piekielnym wymiarze. Cena to 11,49 euro (ok 50 zł)
  3. Dead Rising – druga z gier, w której naszym zadaniem jest walka z zombie. W promocji jest część druga, natomiast 3 niestety nie. Cena 2 w wersji Complete Pack to 18,49 euro (ok 80 zł)

Mirror’s Edge

Jednym słowem gra w bieganie. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości a główną bohaterką jest Faith – kurierka, przenosząca wiadomości w świecie, gdzie każdy jest śledzony. Cena to 2,49 euro (ok 10 zł)

Skyrim

Najnowsza gra z serii The Elder Scrolls już za 3,74 euro (ok 16 zł), edycja Legendarna za 10,19 euro (ok 44 zł). Smoki powstają w Skyrim, wraca Alduin – pradawny władca smoków, wypędzony wiele lat wcześniej. Wcielasz się w rolę dovahkina – smoczego dziecięcia, którego przeznaczeniem jest pokonanie go oraz uratowanie Skyrim i całego Tamriel. Wielki, otwarty świat, mnóstwo questów, gra naprawdę warta polecenia.