Weekend z Codemasters oraz Guild Wars

W tym tygodniu Steam oferuje weekend z Codemasters. Firma jest znana przede wszystkim z gier wyścigowych, takich jak Colin McRae Rally, Dirt, czy Grid i one wszystkie są w promocji aż do 8 września

Po kolei

Gry, które tym razem wyróżniam to:

  1. Guild Wars Trylogy – ta gra nie jest od Codemasters, jednak jest to jeden z najpopuarniejszych MMORPG. W paczce jest podstawowa gra Guild Wars oraz Factions i Nightfall. Cena to 14,99 euro (ok 70 złotych)
  2. Dirt 3 – gra, w której wcielamy się w rolę kierowcy rajdowego, siadając za kółkiem jednego z kilkudziesięciu samochodów, ścigając się po ponad 100 trasach w śniegu, deszczu czy po piasku, cena: 4,99 euro (ok. 24 złotych)
  3. GRID (1,2, Autosport) – kolejna gra, w której siadamy za kierownicą, tym razem jednak nie są to rajdy a tory wyścigowe, czy ulice miast.
    Pierwsza część jedyne 3,24 euro (ok. 15 złotych)
    Druga część już za 6,24 euro (ok. 30 złotych)
    A najnowsza, tegoroczna – GRID Autosport za 24,99 euro (niecałe 120 złotych)
  4. Colin McRae Rally – absolutny klasyk, gra, którą każdy powinien znać i chyba każdy grał, wersja dostępna na Steamie to remake Colina 2.0 z 2001 roku i kosztuje jedyne 3,49 euro (ok. 16 złotych)

Jednym słowem – każdy fan gier wyścigowych powinien szykować portfel 🙂 Oprócz wymienionych wyżej w promocji jest oczywiście dużo więcej (jak np. DiRT Showdown, czy F1 2011-2013, lub gry z zupełnie innego gatunku, jak chociażby FPS Operation Flashpoint), jednak te powyższe są na pewno godne polecenia, no i znane.


Podobało się? Odwiedź znowu i polub fanpage na facebooku

Zapraszam też do czytania Ziarna Prawdy – pierwsza część już opublikowana, podobnie jak prolog a już w najbliższy poniedziałek o 19:00 druga część serii.