A więc oficjalnie stało się!

23 sierpnia wygasła strona DawciuPotter.pl

Dzisiaj mamy 1 września więc oficjalnie rusza strona Dawid-Izydor.pl

Historia DawciuPotter.pl

Portal DawciuPotter.pl został założony przeze mnie 23 sierpnia 2011 roku. Chciałem wtedy stworzyć coś od siebie, strona działała i przyciągała wielu ludzi. Zainteresowanie brało się przede wszystkim z wielu artykułów, które wtedy pisałem na wiele różnych tematów.

Logo DawciuPotter.pl

Niestety brak pomysłu na to jak strona powinna wyglądać i rozdrobnienie na wiele różnych sekcji sprawiło, że nie mogłem skupić się na jednej konkretnej rzeczy. Przez co niestety straciłem użytkowników no i w końcu zapał.

Właściwie ostatni rok to było sporadyczne postowanie, oczywiście nie miałem wiele czasu (matura i te sprawy), jednak mimo to przykro mi, że nie udało mi się nic więcej pisać.

No ale teraz zaczynam na nowo, z nowymi pomysłami! Już wkrótce więcej informacji 🙂

Statystyki pierwszego portalu

Pierwsze 4 miesiące – od października do grudnia 2011 roku strona działała na moim własnym CMS o nazwie PHPotter. Ciekawostka – nie była to pierwsza strona oparta to ten system, gdyż powstał on na zamówienie firmy Kamol Bungee Jumping. Projekt był rozwijany od 2010 roku i oficjalnie zakończony 31 grudnia 2012 roku.

Rok 2011 zakończył się liczbą niecałych 4 tysięcy wizyt i ponad 2 tysięcy unikatowych gości

Rok 2012 to rok zmian, gdyż przemigrowałem w tym roku z PHPotter na PHP-Fusion. Ruszyło również forum, które cieszyło się nienajgorszym zainteresowaniem w początkowej fazie, szybko przekraczając 2000 postów napisanych, niestety z czasem zainteresowanie zanikało, licznik zatrzymał się na 4749 postach. Większość została napisana przez najaktywniejszą trójkę na portalu – mnie, Kartonika oraz dawwcia, który swoją drogą był moim imiennikiem 🙂 Przez cały rok strona uzyskała ponad 12 tysięcy wizyt i ponad 7 tysięcy unikatowych gości

2013 to już właściwie końcówka aktywności, ilość odwiedzin i gości rosła co prawda dzięki kilku artykułom, galerii zdjęć oraz filmikom, które wrzuciłem. Rok zakończył się liczą prawie 26 tysięcy wizyt i ponad 12 tysięcy unikatowych gości.

Z finalnego roku zostały tylko 7 miesięcy – od stycznia do lipca, jednak udało się wypracować rekord – 27 tysięcy wizyt i ponad 13 tysięcy uinkatowych gości.

Mam nadzieję, że pobijemy go do końca 2015 roku 🙂

Zapraszam również do czytania Ziarna Prawdy, co poniedziałek o godzinie 19:00, wszystkie odcinki dostępne na zp.dawid-izydor.pl