Steam robi kolejną większą promocje

Wyprzedaż gier z studia Microsoftu.

Najciekawsze według mnie to:

 1. Age of Empires
  – Legacy Bundle (II HD oraz III Complete): 12,74 euro (ok 55 zł)
  – II HD: 4,74 euro (ok 20 zł)
  – III Complete: 9,24 euro (ok 40 zł)
 2. Age of Mythology: Extended: 13,99 euro (ok 60 zł)

Oraz wiele innych.

Wszystkie Call of Duty -50%

Oprócz tego w promocji są również WSZYSTKIE części Call of Duty w promocji -50%
Można kupować pojedynczo, np. CoD4: Modern Warfare za 12,74 (ok 55 zł), jak również można kupić całą paczkę, wszystkich wydanych dotychczas gier za „jedyne” 199 euro (ok 850 zł). Cóż, boli w portfel.

Odwiedzajcie znowu stronę w poszukiwaniu promocji!

Krótki opis gier

 1. Age of Empires – seria strategii czasu rzeczywistego (RTS). Akcja drugiej części osadzona jest w średniowieczu, natomiast trzeciej części w okresie podboju Ameryki (czyli m niej więcej od XVI do XIX wieku). Gra jest godna polecenia dla każdego fana strategii, jest to również klasyk – czyli gra w którą każdy powinien był kiedyś zagrać. Długo opisywać jej nie trzeba – tworzymy budynki, jednostki i niszczymy wroga 🙂
 2. Age of Mythology – gra twórców Age of Empires, jest to również strategia czasu rzeczywistego (RTS), jednak akcja tej części osadzona jest w starożytności, można odnaleźć wiele elementów zaczerpniętych z klasycznej mitologii (np. grecką czy egipską), oznacza to, że będziemy musieli walczyć z cyklopami czy prosić bogów o pomoc.
 3. Seria gier Call of Duty – dużo chyba nie trzeba tłumaczyć, każdy zna i każdy grał – najpopularniejszy FPS, dotychczas wydano 14 części, z czego 10 na Windowsa, pierwszym był tytułowy Call of Duty, wydany 29 października 2003, najnowszy dostępny to Call of Duty: Ghosts z 5 listopada 2013 roku, natomiast 4 listopada tego roku ukazuje się kolejna część serii: Call of Duty: Advanced Warfare. Najpopularniejsze części, takie jak CoD4: MW nie spadają z cen w zasadzie od wielu lat, przyciągając wciąż tysiące fanów do gry multiplayer.

Przy okazji zapraszam do przeczytania Ziarna Prawdy, obie części prologu już dostępne: Ziarno Prawdy, Prolog cz. 1, Prolog cz. 2, a już w poniedziałek, pierwszego września o godzinie 19:00 pierwsza część serii.